KONST / Litografier / Färglitografi 12544235

nr 1254 4235

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Komopsition. Signerad, numrerad 35/75. Motivet: 63x48 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 maj 2019
kl 19:56:45